top of page

DEĞERLERİMİZ

Projelerimizde kaliteyi belirlenen değerde sunmak,

Mühendislik disiplininden ödün vermeden kaynaklarımızı en etkin ve verimli bir biçimde kullanmak,

Yasal düzenlemelere ve şartnamelere uymak,

Performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek düzeye çıkarmak,

Özçeliksan İnşaat olarak hedefimiz; temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeyen bir firma olarak pazar da tercih edilen iş ortağı olabilmek.

Ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunacak projelerde üstüne düşen sorumluluğun bilinci ile çalışma hayatını sürdürecektir. Sizlerden aldığımız GÜÇ ve CESARETLE daha uzun yıllar sizlere kıvançla hizmet etmeye devam edeceğiz.

MİSYONUMUZ

Hedeflerimizi gerçekleştirirken, kalitemizden taviz vermeden, maliyetlerimizi düşürmeyi, verimliliğimizi arttırmayı rekabet gücümüzü yükseltmeyi ve çalışanlarımızın memnuniyetini önde tutarken, kalifiye personel çalıştırarak müşterilerimize güvenilir, sorunsuz ve beklentilerinin üzerinde işler teslim etmeyi ilkemiz olarak benimsemekteyiz.

Bu sayede, pazarda güvenilir hale gelmeyi ve kazanılan güvenin sürekliliğini sağlamayı amaç edinmekteyiz.

VİZYONUMUZ

En büyük amacımız yapılara estetik ve ruh katarak cephelerini güzelleştirmek ve bu sayede mimari görsel güzelliğe sahip şehir silüetleri oluşumuna katkıda bulunmaktır.

Müşteri Memnuniyeti ilk hedefimiz, bunun gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek şirket politikamızdır.

19-1.jpg

Biaport Özlüce

bottom of page